Butik Happy Kids

 

2014 yılında kurulan ve 2016 yılında ilk mağazasını açan Butik Happy Kids, kısa bir zamanda İzmir’de çocuk giyim sektöründe lider markalar arasında yerini almıştır.


Tecrübeli tasarım ekibi ve iş birliktelikleri ile birlikte uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlere, dünya trendlerine uyum sağlayan tasarımları da eklemeyi başarmıştır. Butik Happy Kids, yaratıcı pazarlama stratejileri ve yenilikçi bakış açısı anlamında ciddi katma değerler sağlayan tasarım ofisiyle giriş yaptığı sektöre uygun tasarımlar hazırlama imkânı da bulmuştur.Butik Happy Kids; Çocuk giyim sektöründe Annelerin yanında yer alarak kaliteden ödün vermeden en uygun fiyat politikası sunabilmek amacı ile kurulmuştur. Bu süreçte kaliteli ürün, uygun fiyat ve üstün hizmet kalitesiyle rakiplerini geride bırakarak sektörde en iyilerden biri olmaya adaydır.


 

"Mutlu Çocuklar, Mutlu Aileler" ilkesini benimseyerek çıktığımız bu yolda, ödün vermeden çizgimizi koruyacağımıza söz veriyoruz. Butik Happy Kids olarak tüm Türkiye'ye çocuk giyim ürünleri sektöründe hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyarız.